Matbord In Living BalderVitoljad Ek
14 239 kr
30 dagars prisgaranti

Balder
Vitoljad Ek
14 239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matbord från In Living i ek.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 11199 |
| Färg | Vitoljad Ek |
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | Ek |
| Material | Trä |
| Typ | Matbord |
| Serie | Balder |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Ja |

