




Matbord In LivingCaitly Ø100 cmVit
Rek. pris 2 699 kr
!
1 611 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Modernt runt bord från In Living. Bordsskiva i MDF med en benställning i metall.
Mått
- Bredd: 100 cm
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 73 cm
- Bordsskiva tjocklek: 1,8 cm
- Bredd: 100 cm
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 73 cm
- Bordsskiva tjocklek: 1,8 cm
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
|---|---|
| Art.Nr. | 1312071 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 100 cm |
| Diameter | 100 cm |
| Produkttyp | Matbord |
| Form bord | Runt |
| Höjd | 730 mm |
| Diameter | 1000 mm |
| Bredd | 1000 mm |
