Matbord In Living Cesi 140 cm
Rek. pris 4 499 kr
3 499 kr
30 dagars prisgaranti

Cesi 140 cm
3 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matbord In Living Cesi 140 cm är ett rektangulärt matbord som är byggt med två ben format som ett kryss, ett ben vitt och det andra svart. Kryssbenen står på en vit platta. Detta är ett bord som verkligen ger liv till inredningen. Cesi är tillverkat i högblank vit och svart MDF. Bordet kombineras bäst med exempelvis vita eller svarta stolar som matchar färgerna. Bordsskivan är 4 cm tjock.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matbord In Living Cesi 140 cm är ett rektangulärt matbord som är byggt med två ben format som ett kryss, ett ben vitt och det andra svart. Kryssbenen står på en vit platta. Detta är ett bord som verkligen ger liv till inredningen. Cesi är tillverkat i högblank vit och svart MDF. Bordet kombineras bäst med exempelvis vita eller svarta stolar som matchar färgerna. Bordsskivan är 4 cm tjock.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 557106 |
| Färg | Vit/Svart |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Cesi |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Stil | Modern |
| Klaff | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Nej |







