










Matbord In LivingJerup Runt Ø120 cm
Rek. pris 7 999 kr
!
5 642 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Matbord i ek med Skandinavisk design. Bordet har referenser från 50 och 60-talet. Med en diamter på 120 cm är detta matbord optimalt för både små, som stora utrymmen.
Bordsskivan är gjord i MDF med ekfanér, benen är tillverkade i massiv ek.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
|---|---|
| Art.Nr. | 1452551 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Djup | 120 cm |
| Utförande | Massiv Ek |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Jerup |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Form | Rund |
| Iläggsskiva | Nej |

