Matbord In Living Marcelen Förlängningsbart 140 cm Brun
Rek. pris 4 499 kr
3 499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Marcelen Förlängningsbart 140 cm Brun
3 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Matbord In Living Marcelen Förlängningsbart 140 cm Brun är ett förlängsningbart bord som kombinerar en bordsskiva med ett rustikt utseende med moderna pulverlackerade ben.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matbord In Living Marcelen Förlängningsbart 140 cm Brun är ett förlängsningbart bord som kombinerar en bordsskiva med ett rustikt utseende med moderna pulverlackerade ben.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 684738 |
| Färg | Brun |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Utförande | MDF/Metall |
| Ben | Metall |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Marcelen |
| Utseende | Metall |
| Förlängningsbart | Ja |
| Stil | Industriell|Rustik |
| Funktion | Förlängningsbar |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Nej |


