











Matbord In LivingRatliff Förlängningsbart120 cm
Rek. pris 3 999 kr
!
2 686 kr
30 dagars prisgaranti

Ratliff Förlängningsbart
120 cm2 686 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matbord In Living Ratliff Förlängningsbart är ett elegant, förlängningsbart bord.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
|---|---|
| Art.Nr. | 917895 |
| Färg | Vit |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Ratliff |
| Förlängningsbart | Ja |
| Stil | Tidlös |
| Form bord | Rektangulärt |
| Längd med förlängning | 160 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
