






Matbord Venture HomeInca med IläggsskivaSvart
3 659 kr3 709 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
- Förväntas åter i lager 2026-06-22
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stilrent, smart och slitstarkt! Här erbjuds du det bästa av alla världar med ett rektangulärt, förlängningsbart matbord från serien Inca. Matbordet har en tidlös design med mjuka former. Utöka dina festliga middagsinbjudningar och slipp oroa dig över att alla ska få plats!
Mått:
- Längd: 160/200 cm,
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 135 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cmLättare montering krävs.
- Längd: 160/200 cm,
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 135 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cmLättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 19927-888 |
| Färg | Svart |
| Längd | 160 cm |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | Metall/MDF |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Inca |
| Förlängningsbart | Ja |
| Längd med förlängning | 200 cm |
| Iläggsskiva | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107089235 |



