



Matbord StenexpoBryssel
4 555 kr5 695 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Matbord Stenexpo Bryssel är ett fint matbord av oljad ek med iläggsskiva som förvaras i bordet.
Övrigt:
Längd utan iläggsskiva: 171 cm
Längd med iläggsskiva: 231 cm
Längd utan iläggsskiva: 171 cm
Längd med iläggsskiva: 231 cm
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 4200 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 171 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Ek |
| Serie | Bryssel |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Oljad |
| Förlängningsbart | Ja |
| Montering | Ja |
| Längd med förlängning | 231 cm |
| Iläggsskiva | Ja |
