
Matbord StenexpoDelhi
1 275 kr1 595 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Matbord Stenexpo Delhi är ett modernt matbord med glasskiva och underrede i svart metall.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 7720 |
| Färg | Transparent |
| Längd | 110 cm |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Diameter | 110 cm |
| Material | Glas, Metall |
| Serie | Dehli |
| Form bord | Runt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
