
Matbord StenexpoGrännaLängd: 180 cm
3 995 kr4 995 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matbord Stenexpo Gränna är ett snyggt matbord av oljad ek och svart granit. Bordet kan kompletteras med iläggsskivor, ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 4140 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Ek, Granit |
| Serie | Gränna |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Oljad |
| Förlängningsbart | Ja |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
