
Matbord StenexpoMadrid
3 869 kr4 839 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Matbord Stenexpo Madrid är ett modernt matbord med snygg bordsskiva av glas och kromat underrede.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 8945 |
| Färg | Transparent |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Serie | Madrid |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
