



Matbord StenexpoSofieroLängd: 140 cm
1 915 kr2 395 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Matbord Stenexpo Sofiero är ett stilrent och klassiskt matbord av vitlackerat massivt trä.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 9690 |
| Färg | Vit |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | MDF |
| Serie | Sofiero |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Lackerad |
| Förlängningsbart | Ja |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
