
Matbord StenexpoVisingsöLängd: 180 cm
4 215 kr5 270 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matbord Stenexpo Visingsö är ett robust och stilrent matbord, tillverkat av vitoljad ek och svart granit. Bordet kan kompletteras med en klaff, ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 4100 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Ek, Granit |
| Serie | Visingsö |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Oljad |
| Förlängningsbart | Ja |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
