Matbord Venture Home Astrid
2 154 kr
1 955 krSänkt pris!Spara 199 kr
30 dagars prisgaranti

Astrid
1 955 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Minimalistisk design går alltid hem! Ge ditt hem ett snyggt lyft med det här vackra matbordet från serien Astrid. Bordsskivan är tunn i en matt svart kulör i MDF med vener. Det smala underredet ger ett luftigt intryck och öppnar upp atmosfären i rummet. Matcha med bekväma stolar och njut av en komplett matgrupp i hemmets hjärta!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Minimalistisk design går alltid hem! Ge ditt hem ett snyggt lyft med det här vackra matbordet från serien Astrid. Bordsskivan är tunn i en matt svart kulör i MDF med vener. Det smala underredet ger ett luftigt intryck och öppnar upp atmosfären i rummet. Matcha med bekväma stolar och njut av en komplett matgrupp i hemmets hjärta!
Mått
- Mått mellan ben på långsidan: 153 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
- Mått mellan ben på långsidan: 153 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18902-508 |
| Färg | Svart |
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | Stål |
| Material | Stål |
| Typ | Matbord |
| Serie | Astrid |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206996800 |








