Matbord Venture Home Cael 120x120 cm
3 039 kr
2 749 krSänkt pris!Spara 290 kr
30 dagars prisgaranti

Cael 120x120 cm
2 749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matbord Cael från Venture Home. Ett kvadratiskt matbord som kombinerar stilren design med smart funktion. Bordsskivan är tillverkad i MDF med 3D-papper i en elegant stenlook som ger en naturlig, taktil känsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Cael från Venture Home. Ett kvadratiskt matbord som kombinerar stilren design med smart funktion. Bordsskivan är tillverkad i MDF med 3D-papper i en elegant stenlook som ger en naturlig, taktil känsla.
Det stadiga benet i mocca-ton skapar en varm kontrast och ger bordet en solid närvaro i rummet. Med sin generösa form erbjuder Cael gott om plats för sociala måltider och vardagliga samtal – ett bord som bär upp både stilen och stunden.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 62328-490 |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 120 cm |
| Djup | 75 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Cael |
| Kollektion | SAND 2 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Kvadratiskt |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340220846600 |





