













Matbord Venture HomeEvone 100x200 cm
3 035 kr3 239 kr
Sänkt pris!
Spara 204 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-05-04
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Evone är ett rektangulärt matbord med en tidlös design och en vacker mocca-ton som tillför både värme och elegans till ditt matsalsbord.
Bordets stilrena uttryck och inbjudande form gör det till en naturlig samlingsplats för både vardag och fest.
Med sin balanserade design passar Evone lika bra i det moderna som i det klassiska hemmet. Låt det ta plats som en central möbel där samtal, måltider och minnen delas.
Med sin balanserade design passar Evone lika bra i det moderna som i det klassiska hemmet. Låt det ta plats som en central möbel där samtal, måltider och minnen delas.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 61911-121 |
| Färg | Mocca |
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Evone |
| Kollektion | SAND 1 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Materialtyp | MDF |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340220846358 |
