Matbord Venture Home Olivia 210 cm
4 559 kr
4 519 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Olivia 210 cm
4 519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matbord Olivia från Venture Home. Ett elegant matbord som kombinerar naturliga toner med en modern silhuett. Olivia är det perfekta valet för dig som söker ett trendigt, men tidlöst matbord med utrymme för gemenskap.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Olivia från Venture Home. Ett elegant matbord som kombinerar naturliga toner med en modern silhuett. Olivia är det perfekta valet för dig som söker ett trendigt, men tidlöst matbord med utrymme för gemenskap.
Ett matbord med plats för både stil och sällskap. Den generösa bordsskivan i whitewash woodlook ger ett ljust och luftigt intryck, medan de två robusta bordsbenen i en varm nyans skapar en mjuk kontrast som passar de flesta inredningsstilar. Med sina mått på 210x100 cm finns det gott om plats för både vardagsmiddagar och större middagsbjudningar.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 61131-222 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 210 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Djup | 75 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Olivia |
| Kollektion | LEMON 25 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340220849700 |





