Matbord Venture Home OliviaSvart
4 929 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Olivia
Svart
4 929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matbord Olivia från Venture Home imponerar med sin Skandinaviska design och smakfulla utformning! Bordet har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn rund toppskiva och tre cylinderformade ben som sitter samlat under bordets mitt.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Olivia från Venture Home imponerar med sin Skandinaviska design och smakfulla utformning! Bordet har en genomgående helhetsdesign i MDF med en tunn rund toppskiva och tre cylinderformade ben som sitter samlat under bordets mitt.
Kulören har en lätt täcknad på den fanerade skivan vilket synliggör materialets mönster som ger liv och rörelse till bordet. Skapa ett stilrent blickfång i hemmets hjärta - här hamnar ingen på kanten!
Recensioner
Maryam Verifierad köpare
för 1 vecka sedanJättefint bord i jättefin kvalite.
Camilla HVerifierad köpare
för 2 år sedanFint matbord , men lite trist att bordsskivan och ”foten” inte hade samma nyans.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19996-428 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 75 cm |
| Diameter | 110 cm |
| Djup | 110 cm |
| Utförande | MDF/Fanér |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Olivia |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206964281 |




