Matbord Venture Home Pluto
3 741 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Förväntas åter i lager 2026-06-08
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett elegant och pampigt matbord från serien Pluto är kanske precis vad ditt vardagsrum behöver! Bordsskivan är i MDF med en toppskiva i glas och underredet är robust och center placerat. Bordet är förlängningsbart vilket gör att det lämpar sig utmärkt både till små och stora sällskap. Bjud in till många sociala stunder framöver!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ett elegant och pampigt matbord från serien Pluto är kanske precis vad ditt vardagsrum behöver! Bordsskivan är i MDF med en toppskiva i glas och underredet är robust och center placerat. Bordet är förlängningsbart vilket gör att det lämpar sig utmärkt både till små och stora sällskap. Bjud in till många sociala stunder framöver!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18920-400 |
| Färg | Vit |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Utförande | MDF |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Pluto |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206997036 |




