Matbord Venture Home Polar 75x75 cm
Rek. pris 1 449 kr
1 299 kr
1 117 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Polar 75x75 cm
1 117 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skapa en charmig mittpunkt i hemmets hjärta! Det här kvadratiska matbordet från serien Polar är perfekt för det lilla köket!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en charmig mittpunkt i hemmets hjärta! Det här kvadratiska matbordet från serien Polar är perfekt för det lilla köket!
Designen är skandinavisk med en bordsskiva i vit MDF och bordsben i naturfärgad metall. Möblera för en inbjudande och familjär känsla - här är det trivsamt att sitta!
Skötselråd:
MDF-skivor som är målade eller lackade är känsliga för repor och skador. Var därför varsam med skivorna för att undvika detta. Ytor målade med lack med färgpigment eller målarfärg har en pigmentering som ger en ej täckande genomskinlig yta. Se till att försöka fukttorka och få bort fläckarna så fort som möjligt med en väl urvriden rengöringsduk och diskmedelslösning.
Skötselråd:
MDF-skivor som är målade eller lackade är känsliga för repor och skador. Var därför varsam med skivorna för att undvika detta. Ytor målade med lack med färgpigment eller målarfärg har en pigmentering som ger en ej täckande genomskinlig yta. Se till att försöka fukttorka och få bort fläckarna så fort som möjligt med en väl urvriden rengöringsduk och diskmedelslösning.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 29995-120 |
| Färg | Vit |
| Längd | 75 cm |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | MDF |
| Material | MDF |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Kvadratiskt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206977830 |



