Beskrivning
Fyrkantigt matbord från Venture Home med bordsskiva i MDF och järnben. Bordet passar för 4 personer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Vit/Ek, Vit/Svart |
| Längd | 75 cm |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | MDF/Järn |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Polar |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |



