
Matbord Venture HomeRazzia
fr.4 470 krfr.8 059 kr
Från 45 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Razzia är ett exklusivt matbord från Venture Home med en bordsskiva av terrazzo och svart ben i mitten av metall. Bordet passar för 4 personer.
Terrazzo
En konststen som framställs av krossad marmor men även av hårdbergarter och cement.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Grå/Svart, Vit/Svart |
| Längd | 106 cm |
| Bredd | 106 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | Terrazzo/Metall |
| Material | Terrazzo |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Razzia |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |


