
Matbord Venture HomeSilar 180
fr.2 519 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Silar från Venture Home är ett runt matbord med stomme och ben i pulverlackerad metall och bordsskiva i melamin med en kärna i MDF.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Natur/Svart, Svart |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | Metall/Melamine/MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Silar |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |


