Matbord Venture Home Silar med Iläggsskiva
fr.2 619 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Silar med Iläggsskiva
2 619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Silar är ett rektangulärt matbord med illäggsskiva. Bordet har en stomme och ben i pulverlackerad metall och en bordsskiva i melamin med en kärna i MDF.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Silar är ett rektangulärt matbord med illäggsskiva. Bordet har en stomme och ben i pulverlackerad metall och en bordsskiva i melamin med en kärna i MDF.
Mått:
- Längd 120/160 cm
- Bredd: 80 cm
- Höjd: 75 cm
Lättare montering krävs.
- Längd 120/160 cm
- Bredd: 80 cm
- Höjd: 75 cm
Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Natur/Svart, Svart |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | Metall/Melamine/MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Silar |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Ja |
| Längd med förlängning | 160 cm |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Ja |
