Matbord Venture Home Tempe Kvadrat
1 313 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Tempe Kvadrat
1 313 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matbord Tempe från Venture Home är ett matbord med klassisk utformning och stilren kulör som strå sig över tid!
Matbordet har en iögonfallande, Skandinavisk design.
Tillverkad med en rektangulär bordsskiva i valnötsfärgad MDF och bordsben i svart metall
Matbordet har en iögonfallande, Skandinavisk design.
Tillverkad med en rektangulär bordsskiva i valnötsfärgad MDF och bordsben i svart metall
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Tempe från Venture Home är ett matbord med klassisk utformning och stilren kulör som strå sig över tid!
Matbordet har en iögonfallande, Skandinavisk design.
Tillverkad med en rektangulär bordsskiva i valnötsfärgad MDF och bordsben i svart metall
Matbordet har en iögonfallande, Skandinavisk design.
Tillverkad med en rektangulär bordsskiva i valnötsfärgad MDF och bordsben i svart metall
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19996-310 |
| Färg | Svart |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | MDF/Stål |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Tempe |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Kvadratiskt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 6 månader |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206963284 |



