Matbord Venture Home Vail 200x100 cmSvart
Rek. pris 4 439 kr
4 069 kr
3 265 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Vail 200x100 cm
Svart
3 265 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matbord Vail från Venture Home. Ett stilrent och rymligt rektangulärt matbord med måtten 200x100 cm. Perfekt för både vardagsmiddagar och festligare tillfällen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Vail från Venture Home. Ett stilrent och rymligt rektangulärt matbord med måtten 200x100 cm. Perfekt för både vardagsmiddagar och festligare tillfällen.
Både bordsskivan och de två benen är utformade i en elegant marmorlook, vilket ger bordet ett lyxigt och tidlöst uttryck. De räfflade bordsbenen tillför struktur och karaktär, och skapar en vacker kontrast mot den släta ytan. Vail blir ett naturligt blickfång i matsalen och ett bord att samlas kring.
Mått
- Mått mellan ben långsida: 195 cm
- Höjd till undersida bord: 75 cm
Mått
- Mått mellan ben långsida: 195 cm
- Höjd till undersida bord: 75 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19996-250 |
| Färg | Svart |
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 200 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 75 cm |
| Utförande | MDF |
| Ben | MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Vail |
| Iläggsskiva | Nej |
| Kollektion | LEMON 25 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |











