







Matbord Venture HomeYstadSvart
6 525 kr8 345 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matbordet Ystad från Venture Home imponerar med sin modemedvetna design!
Matbordet Ystad imponerar med sin modemedvetna design! Detta trendsäkra matbord har en vacker svartsotig, rektangulär bordsskiva i MDF med ekfanér och två dekorativa stommar i svart metall med industriell design. Det här matbordet är perfekt om du vill skapa en inbjudande atmosfär i ditt hem. Matcha med ett par bekväma matstolar så får du den perfekta kombinationen av stil och komfort!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 15017-888 |
| Färg | Svart |
| Längd | 220 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Utförande | MDF, Faner, Aluminum |
| Material | MDF |
| Iläggsskiva | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206958112 |
