





Matgrupp BarkKopparbo Runt Matbord 106-156 cm Förlängningsbartt med 4 Elysia Matstol
Rek. pris 9 999 kr
!
8 229 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Matstol
- Höjd: 73 cm
- Höjd till armstöd: 70 cm
- Sittbredd: 44 cm
- Ryggstödets höjd: 34 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Bredd: 52.5 cm
- Längd: 54 cm
- Djup: 52.5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Materialtyp: Trä, Stål
- Sitsmaterial: Rep
- Maxvikt: 120 kg
Matbord
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 106 cm
- Totallängd med förlängning: 156 cm
- Material bordsskiva: MDF, Ek
- Material ben: Ek, MDF
- Utdragbar skiva: Ja
- Förlängningsbart: Ja
- Höjd: 73 cm
- Höjd till armstöd: 70 cm
- Sittbredd: 44 cm
- Ryggstödets höjd: 34 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Bredd: 52.5 cm
- Längd: 54 cm
- Djup: 52.5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Materialtyp: Trä, Stål
- Sitsmaterial: Rep
- Maxvikt: 120 kg
Matbord
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 106 cm
- Totallängd med förlängning: 156 cm
- Material bordsskiva: MDF, Ek
- Material ben: Ek, MDF
- Utdragbar skiva: Ja
- Förlängningsbart: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Bark |
|---|---|
| Art.Nr. | B000000706 |
| Färg | Ljus Ek |
| Bredd | 52,5 cm |
| Höjd | 73 cm |
| Djup | 52,5 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Kopparbo |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Runt |
| Sitthöjd | 44 cm |

