





Matgrupp BarkKopparbo Runt Matbord 106-156 cm Förlängningsbartt med 4 Valeri Matstol
Rek. pris 8 999 kr
!
7 758 kr
30 dagars prisgaranti

Kopparbo Runt Matbord 106-156 cm Förlängningsbartt med 4 Valeri Matstol
7 758 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Kopparbo från Bark. Med detta matbord i träfanér kan hela familjen samlas kring en vacker och stilren möbel som passar perfekt i alla moderna hem. Den runda formen gör att alla får plats runt bordet och dess eleganta design gör den till ett imponerande inslag i ditt hem. Bordet är tillverkat av högkvalitativ träfanér vilket ger det en fräsch och tidlös look. Det perfekta valet för dig som söker en snygg möbel att samla vänner och familj kring.
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp Kopparbo från Bark. Med detta matbord i träfanér kan hela familjen samlas kring en vacker och stilren möbel som passar perfekt i alla moderna hem. Den runda formen gör att alla får plats runt bordet och dess eleganta design gör den till ett imponerande inslag i ditt hem. Bordet är tillverkat av högkvalitativ träfanér vilket ger det en fräsch och tidlös look. Det perfekta valet för dig som söker en snygg möbel att samla vänner och familj kring.
Matbord
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 106 cm
- Totallängd med förlängning: 156 cm
- Material bordsskiva: MDF, Ek
- Material ben: Ek, MDF
- Utdragbar skiva: Ja
- Förlängningsbart: Ja
Matstol
- Höjd: 77 cm
- Ryggstödets höjd: 35.6 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Bredd: 49.5 cm
- Djup: 54.5 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 106 cm
- Totallängd med förlängning: 156 cm
- Material bordsskiva: MDF, Ek
- Material ben: Ek, MDF
- Utdragbar skiva: Ja
- Förlängningsbart: Ja
Matstol
- Höjd: 77 cm
- Ryggstödets höjd: 35.6 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Bredd: 49.5 cm
- Djup: 54.5 cm
- Sitthöjd: 47 cm
Egenskaper
| Varumärke | Bark |
|---|---|
| Art.Nr. | B000000702 |
| Färg | Ljus Ek |
| Bredd | 49 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 56 cm |
| Rygghöjd | 35.6 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Kopparbo |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Runt |
| Sittbredd | 49 cm |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |