







Matgrupp BarkKopparbo Runt Matbord 150 cm med 6Jerup Matstol Svart
Rek. pris 19 999 kr
!
17 780 kr
30 dagars prisgaranti

Kopparbo Runt Matbord 150 cm med 6Jerup Matstol Svart
17 780 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Kopparbo från Bark. Med detta matbord i träfanér kan hela familjen samlas kring en vacker och stilren möbel som passar perfekt i alla moderna hem. Den runda formen gör att alla får plats runt bordet och dess eleganta design gör den till ett imponerande inslag i ditt hem. Bordet är tillverkat av högkvalitativ träfanér vilket ger det en fräsch och tidlös look. Det perfekta valet för dig som söker en snygg möbel att samla vänner och familj kring.
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp Kopparbo från Bark. Med detta matbord i träfanér kan hela familjen samlas kring en vacker och stilren möbel som passar perfekt i alla moderna hem. Den runda formen gör att alla får plats runt bordet och dess eleganta design gör den till ett imponerande inslag i ditt hem. Bordet är tillverkat av högkvalitativ träfanér vilket ger det en fräsch och tidlös look. Det perfekta valet för dig som söker en snygg möbel att samla vänner och familj kring.
Matbord
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 150 cm
- Material: MDF och ek
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
Matstol
- Höjd: 77 cm
- Bredd: 53 cm
- Djup: 50.5 cm
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 150 cm
- Material: MDF och ek
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
Matstol
- Höjd: 77 cm
- Bredd: 53 cm
- Djup: 50.5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Bark |
|---|---|
| Art.Nr. | B000000218 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 53 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Diameter | 150 cm |
| Djup | 50,5 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Kopparbo |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Runt |