Beskrivning
Matbord
- Höjd: 76 cm
- Bordsskivans tjocklek: 2.5 cm
- Höjd till bordsskiva: 76 cm
- Mått mellan ben långsida: 126 cm
- Bredd: 100 cm
- Längd: 220 cm
- Mått mellan ben kortsida: 54 cm
- Antal sittplatser: 6
- Material bordsskiva: MDF med Ekfanér
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
- Form: Oval
- Utseende: Svart Ek
- Klaff: Nej
Matstol
- Höjd: 77 cm
- Bredd: 53 cm
- Djup: 50.5 cm
- Höjd: 76 cm
- Bordsskivans tjocklek: 2.5 cm
- Höjd till bordsskiva: 76 cm
- Mått mellan ben långsida: 126 cm
- Bredd: 100 cm
- Längd: 220 cm
- Mått mellan ben kortsida: 54 cm
- Antal sittplatser: 6
- Material bordsskiva: MDF med Ekfanér
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
- Form: Oval
- Utseende: Svart Ek
- Klaff: Nej
Matstol
- Höjd: 77 cm
- Bredd: 53 cm
- Djup: 50.5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Bark |
|---|---|
| Art.Nr. | B000000219 |
| Färg | Svart Ek |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 50,5 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Noira |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Ovalt |









