Beskrivning
Matbord
- Höjd: 76 cm
- Bredd: 110 cm
- Längd: 200 cm
- Material bordsskiva: Valnötsfaner
- Material ben: Valnöt
- Material: Trä (MDF)
- Förlängningsbart: Nej
Matstol
- Höjd: 75 cm
- Höjd till armstöd: 66 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Ryggstödets höjd: 36 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 55.5 cm
- Sitthöjd: 46 cm
- Höjd: 76 cm
- Bredd: 110 cm
- Längd: 200 cm
- Material bordsskiva: Valnötsfaner
- Material ben: Valnöt
- Material: Trä (MDF)
- Förlängningsbart: Nej
Matstol
- Höjd: 75 cm
- Höjd till armstöd: 66 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Ryggstödets höjd: 36 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 55.5 cm
- Sitthöjd: 46 cm
Egenskaper
| Varumärke | Bark |
|---|---|
| Art.Nr. | B000000114 |
| Färg | Valnöt |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 55,5 cm |
| Rygghöjd | 36 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Peyra |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Ovalt |
| Sittbredd | 48 cm |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |









