Beskrivning
Matbord
- Höjd: 76 cm
- Diameter: 120 cm
- Material bordsskiva: Valnötsfaner
- Material ben: Valnöt
- Materialval: MDF
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
- Montering krävs: Ja
Matstol
- Höjd: 81 cm
- Höjd till armstöd: 65 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Sitthöjd: 46 cm
- Bredd: 54 cm
- Djup: 60 cm
- Ryggstödets höjd: 36 cm
- Höjd: 76 cm
- Diameter: 120 cm
- Material bordsskiva: Valnötsfaner
- Material ben: Valnöt
- Materialval: MDF
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
- Montering krävs: Ja
Matstol
- Höjd: 81 cm
- Höjd till armstöd: 65 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Sitthöjd: 46 cm
- Bredd: 54 cm
- Djup: 60 cm
- Ryggstödets höjd: 36 cm
Egenskaper
| Varumärke | Bark |
|---|---|
| Art.Nr. | B000000754 |
| Färg | Valnöt |
| Bredd | 50,5 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Djup | 53 cm |
| Rygghöjd | 36 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Peyra |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Ovalt |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |


