Beskrivning
Matbord
- Höjd: 75 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 180 cm
- Material: MDF
Matstol
- Höjd: 78 cm
- Sittbredd: 47 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Bredd: 47 cm
- Djup: 55 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Material ben: Metall
- Hopfällbar : Nej
- Stapelbar: Nej
- Höjd: 75 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 180 cm
- Material: MDF
Matstol
- Höjd: 78 cm
- Sittbredd: 47 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Bredd: 47 cm
- Djup: 55 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Material ben: Metall
- Hopfällbar : Nej
- Stapelbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1350395 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 55 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Valeri |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Sittbredd | 47 cm |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |









