





Matgrupp Basic HomeCaitly Runt Matbord 100 cm Svart Bas med 4 Nibe Matstol
Rek. pris 5 199 kr
!
4 199 kr
30 dagars prisgaranti

Caitly Runt Matbord 100 cm Svart Bas med 4 Nibe Matstol
4 199 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Caitly med 4 Nibe-stolar. En modern och stilren matgrupp som passar perfekt i ditt hem. Med sin runda form och eleganta design blir den både en vacker och praktisk inredningsdetalj.
Bordet är tillverkat av MDF-material och har en diameter på 100 cm. Det finns i två färgalternativ, svart och grå, vilket gör att du kan välja det som passar bäst till din inredning. Bordsskivan har en snygg marmoreffekt som ger en lyxig touch till rummet.
Den runda formen på bordet gör att matgruppen tar minimalt med plats samtidigt som den rymmer fyra sittplatser, vilket gör den perfekt för mindre kök eller matrum. Stolarna finns i färgerna svart och grå, vilket gör det enkelt att matcha dem med bordet efter din smak.
Den runda formen på bordet gör att matgruppen tar minimalt med plats samtidigt som den rymmer fyra sittplatser, vilket gör den perfekt för mindre kök eller matrum. Stolarna finns i färgerna svart och grå, vilket gör det enkelt att matcha dem med bordet efter din smak.
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 687976 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 59 cm |
| Rygghöjd | 43 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Pelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Runt |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 47,5 cm |