




Matgrupp Basic HomeIndy Rektangulärt Matbord 180 cm med 6 Nibe Matstol
Rek. pris 8 499 kr
!
6 499 kr
30 dagars prisgaranti

Indy Rektangulärt Matbord 180 cm med 6 Nibe Matstol
6 499 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Indy med 6 Nibe-stolar. Den perfekta matgruppen för att njuta av måltider och samvaro. Med sin tidlösa design och högkvalitativa material kommer den att bli en elegant och funktionell del av ditt hem.
Denna matgrupp består av en rektangulär bordsskiva i glas och en stadig stomme i metall. Bordet har en generös storlek på 180 cm i längd, vilket ger gott om plats för att sitta och äta bekvämt. Det följer även med sex stycken Nibe stolar, som är tillverkade i samma metallmaterial och har en bekväm sits. Skapa en trevlig och bekväm plats för att njuta av måltider och umgänge med familj och vänner.
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 694511 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 88 cm |
| Djup | 50 cm |
| Rygghöjd | 43 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Indy |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittbredd | 44 cm |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |