





Matgrupp Basic HomeJasmin Rektangulärt Matbord 180-270 cm Förlängningsbart med 6 Giovanni Matstol
Rek. pris 7 999 kr
!
7 220 kr
30 dagars prisgaranti

Jasmin Rektangulärt Matbord 180-270 cm Förlängningsbart med 6 Giovanni Matstol
7 220 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Matgrupp Jasmin med 6 stolar från Basic Home. En modern matgrupp med ett stilrent mattlackat vitt matbord och stolar med det lilla extra. I bordsskivan finns nedfällda svarta skivor i härdat glas som gör att bordet drar blickarna till sig. I stolen sitter du bekvämt under dagens alla måltider. En matgrupp som helt klart blir ett lyft för matsalen!
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp Jasmin med 6 stolar från Basic Home. En modern matgrupp med ett stilrent mattlackat vitt matbord och stolar med det lilla extra. I bordsskivan finns nedfällda svarta skivor i härdat glas som gör att bordet drar blickarna till sig. I stolen sitter du bekvämt under dagens alla måltider. En matgrupp som helt klart blir ett lyft för matsalen!
Tidlös design som passar alla inredningsstilar. Vill du få plats med fler? Komplettera med Jasmin klaff och förläng bordet. Bordet har plats för 2 st klaffar. Serien Jasmin består av moderna matbord och matgrupper i olika färger och kombinationer. Med väl utvalda material och detaljer som sätter pricker över i:et är Jasmin en vardagsfavorit i många hem.
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 898876 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 50 cm |
| Rygghöjd | 33 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Jasmin |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Ja |
| Sittbredd | 44 cm |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |