Matgrupp Basic Home Kronblom Rektangulä Matbord 120 cm med 4 Cibus Matstol
Rek. pris 5 799 kr
fr.4 799 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Kronblom Rektangulä Matbord 120 cm med 4 Cibus Matstol
4 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Matgrupp Kronblom med 4 Cibus-stolar. Den här matgruppen kommer garanterat inte att gå obemärkt förbi. Matbordet har en högblank vit bordsskiva och luftiga ben i kromad metall. Fyra Cibus matstolar fulländar den stilfulla looken. Den här matgruppen är en perfekt plats att spendera tid med familj och vänner.
Varumärke
Basic HomeBeskrivning
Matgrupp Kronblom med 4 Cibus-stolar. Den här matgruppen kommer garanterat inte att gå obemärkt förbi. Matbordet har en högblank vit bordsskiva och luftiga ben i kromad metall. Fyra Cibus matstolar fulländar den stilfulla looken. Den här matgruppen är en perfekt plats att spendera tid med familj och vänner.
Ben i metall med vit färg. Bordsskivan är tillverkad i MDF och har en högglansbehandling. Bordet har en rektangulär form och en tidlös design som passar i de flesta miljöer.
Specifikationer
- Höjd: 73 cm
- Höjd till bordsskiva: 70 cm
- Längd: 120 cm
- Bredd: 75 cm
- Bordsskivans tjocklek: 2 cm
- Avstånd mellan kortsidans ben: 59 cm
- Antal sittplatser: 6
- Högblank vit bordsskiva
- Luftiga kromade metallben
- Stil: Tidlös
Specifikationer
- Höjd: 73 cm
- Höjd till bordsskiva: 70 cm
- Längd: 120 cm
- Bredd: 75 cm
- Bordsskivans tjocklek: 2 cm
- Avstånd mellan kortsidans ben: 59 cm
- Antal sittplatser: 6
- Högblank vit bordsskiva
- Luftiga kromade metallben
- Stil: Tidlös
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 73 cm |
| Djup | 53 cm |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Kronblom |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittbredd | 41 cm |
| Sittdjup | 42 cm |
| Form bord | Rektangulärt |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
