Matgrupp Basic Home Lowe Matbord 120 cm med 4 Lowe Matstol
Rek. pris 2 999 kr
fr.2 199 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lowe Matbord 120 cm med 4 Lowe Matstol
2 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Matgrupp Lowe från Basic Home. Ett perfekt val för inredningsentusiaster som vill ha både stil och funktionalitet i sitt hem.
Varumärke
Basic HomeBeskrivning
Matgrupp Lowe från Basic Home. Ett perfekt val för inredningsentusiaster som vill ha både stil och funktionalitet i sitt hem.
Matbord
- Höjd: 75 cm
- Bredd: 60 cm
- Längd: 120 cm
- Material bordsskiva: MDF
- Material ben: Metall
- Materialtyp: MDF
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
Matstol
- Höjd: 78 cm
- Sitthöjd: 78 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Bredd: 46 cm
- Djup: 44 cm
- Materialtyp: Metall
- Behandling: Pulverbeläggning
- Höj och sänkbar: Nej
- Stapelbar: Ja
- Snurrfunktion: Nej
- Maxvikt: 200 kg
- Tvättråd: Använd ej blekmedel
- Höjd: 75 cm
- Bredd: 60 cm
- Längd: 120 cm
- Material bordsskiva: MDF
- Material ben: Metall
- Materialtyp: MDF
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
Matstol
- Höjd: 78 cm
- Sitthöjd: 78 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Bredd: 46 cm
- Djup: 44 cm
- Materialtyp: Metall
- Behandling: Pulverbeläggning
- Höj och sänkbar: Nej
- Stapelbar: Ja
- Snurrfunktion: Nej
- Maxvikt: 200 kg
- Tvättråd: Använd ej blekmedel
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 44 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Lowe |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 42 cm |
| Form bord | Rektangulärt |
| Sitthöjd | 78 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | B000000479 |
