









Matgrupp Basic HomeMarcelen 120 cm med 4 Nibe Matstol
Rek. pris 4 499 kr
!
3 499 kr
30 dagars prisgaranti

Marcelen 120 cm med 4 Nibe Matstol
3 499 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Denna vackra matgrupp består av ett bord med en mörk träfärgad topp med något rundade hörn och svarta metallben. Gruppen inkluderar fyra stilfulla Nibe matstolar. MDF-bordsskiva med träutseende. Svarta metallben.
Matbord
- Höjd: 75 cm
- Bredd: 70 cm
- Längd: 120 cm
- Material ben: Metall
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
Matstol
- Höjd: 88 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 39 cm
- Sittbredd: 44 cm
- Bredd: 45 cm
- Djup: 50 cm
- Ryggstödets höjd: 43 cm
- Maxvikt: 120 kg
- Höjd: 75 cm
- Bredd: 70 cm
- Längd: 120 cm
- Material ben: Metall
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
Matstol
- Höjd: 88 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 39 cm
- Sittbredd: 44 cm
- Bredd: 45 cm
- Djup: 50 cm
- Ryggstödets höjd: 43 cm
- Maxvikt: 120 kg
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 898935 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 45 cm |
| Rygghöjd | 43 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Marcelen |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |