





Matgrupp Basic HomeMarcelen Matbord 140-180 cm Förlängningsbart med 4 Nibe Matstol
Rek. pris 5 999 kr
!
4 999 kr
30 dagars prisgaranti

Marcelen Matbord 140-180 cm Förlängningsbart med 4 Nibe Matstol
4 999 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Denna vackra matgrupp har ett förlängningsbart bord med en mörk träfärgad topp med något rundade hörn och svarta metallben. Gruppen inkluderar fyra stilfulla Nibe matstolar.Förlängningsbart bord med mörk träfärgad topp. Svarta metallben för en modern touch.
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 707542 |
| Färg | Ek |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 50 cm |
| Rygghöjd | 43 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Marcelen |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Ja |
| Sittbredd | 44 cm |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |