









Matgrupp Basic HomeMarcelen Rektangulärt Matbord 140-180 cm Förlängningsbart med 4 Felipe Matstol Grå/Svart/Natur
Rek. pris 5 999 kr
!
4 999 kr
30 dagars prisgaranti

Marcelen Rektangulärt Matbord 140-180 cm Förlängningsbart med 4 Felipe Matstol Grå/Svart/Natur
4 999 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Marcelen från Basic Home. En matgrupp som påminner om den rustika stilen och har en stilren design. Det rustika träet gifter sig väl med de väl utvalda detaljerna i metall. Skapa ett upplyftande intryck i ditt hem!
Marcelen är en mysig serie med otroligt prisvärda matgrupper som gör ditt hem komplett. Ett utmärkt alternativ att skapa mer plats på när vännerna är på besök.
Skötselråd
Vi rekommenderar att du använder en fuktad trasa och lite såpa till den vardagliga städningen. Ett Spray Wax skyddar bordet från att spill och vätska tränger ner i ytan.
Skötselråd
Vi rekommenderar att du använder en fuktad trasa och lite såpa till den vardagliga städningen. Ett Spray Wax skyddar bordet från att spill och vätska tränger ner i ytan.
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 707579 |
| Färg | Ek |
| Bredd | 52 cm |
| Höjd | 79 cm |
| Djup | 51 cm |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Marcelen |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Ja |
| Sittdjup | 43,5 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |