








Matgrupp Basic HomeMarcelen Rektangulärt Matbord 140-180 cm Förlängningsbart med 4 ShellMatstol Grå/Svart/Natur
Rek. pris 5 999 kr
!
4 999 kr
30 dagars prisgaranti

Marcelen Rektangulärt Matbord 140-180 cm Förlängningsbart med 4 ShellMatstol Grå/Svart/Natur
4 999 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Marcelen från Basic Home. Denna vackra matgrupp har ett förlängningsbart bord med en mörk träfärgad topp med något rundade hörn och svarta metallben. Gruppen inkluderar fyra stiliga Shell-matstolar. Svarta metallben.
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 707554 |
| Färg | Ek |
| Bredd | 52 cm |
| Höjd | 79 cm |
| Djup | 51 cm |
| Rygghöjd | 37 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Marcelen |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Ja |
| Sittdjup | 43,5 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |