













Matgrupp Basic HomeNoira Ovalt Matbord 220 cm med 6 Gemmanio Matstol
Rek. pris 10 999 kr
!
9 999 kr
30 dagars prisgaranti

Noira Ovalt Matbord 220 cm med 6 Gemmanio Matstol
9 999 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Matgrupp Noira från Basic Home. En perfekt blandning av stil och funktionalitet. Med sin ovala form och längd på 220 cm rymmer det enkelt sex personer, vilket gör det till ett utmärkt val för rymligare utrymmen. De ribbade bordsbenen är tillverkade i massiv ek och bordsskivan med ek-fanér ger en robust känsla och säkerställer att detta matbord kommer att vara en del av ditt hem i år framöver.
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp Noira från Basic Home. En perfekt blandning av stil och funktionalitet. Med sin ovala form och längd på 220 cm rymmer det enkelt sex personer, vilket gör det till ett utmärkt val för rymligare utrymmen. De ribbade bordsbenen är tillverkade i massiv ek och bordsskivan med ek-fanér ger en robust känsla och säkerställer att detta matbord kommer att vara en del av ditt hem i år framöver.
Ovalt matbord i tålig massiv ek och ek-fanér. Tidlös design med naturlig träfinish. Perfekt storlek för rymligare utrymmen eller en stor familj. Bordet kombineras här med Gemiano matstol i mjuk boucle.
Serien Noira består av bord, stolar och avlastningsbord värda att investera i. Serien kännetecknas av ribbor i massiv trä som skapar en härlig atmosfär i ditt hem. Det är ett utmärkt val för alla som söker en kombination av stil och funktionalitet till ett rimligt pris.
Skötselråd
Damma ditt bord ofta för att lättare hålla undan kvarvarande smuts. Torka av med en mjuk trasa, ljummet vatten och milt diskmedel. Torka torrt direkt för att undvika att ytan blir flammig. Undvik att använda skrubbande metoder och starka rengöringsmedel.
Serien Noira består av bord, stolar och avlastningsbord värda att investera i. Serien kännetecknas av ribbor i massiv trä som skapar en härlig atmosfär i ditt hem. Det är ett utmärkt val för alla som söker en kombination av stil och funktionalitet till ett rimligt pris.
Skötselråd
Damma ditt bord ofta för att lättare hålla undan kvarvarande smuts. Torka av med en mjuk trasa, ljummet vatten och milt diskmedel. Torka torrt direkt för att undvika att ytan blir flammig. Undvik att använda skrubbande metoder och starka rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 2207197 |
| Färg | Ek |
| Bredd | 52 cm |
| Höjd | 79 cm |
| Djup | 51 cm |
| Rygghöjd | 28 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Marcelen |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Ovalt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 43,5 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |