







Matgrupp Basic HomePontus Rektangulärt Matbord 120 cm med 4 Lowa Matstol
5 399 kr
30 dagars prisgaranti

Pontus Rektangulärt Matbord 120 cm med 4 Lowa Matstol
5 399 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Pontus med 4 Lowa-stolar. Den perfekta matgruppen för dig som älskar en skandinavisk inredningsstil. Med sitt enkla och stilrena utseende passar den perfekt in i de flesta hem.
Bordet är tillverkat i vitt trä och har en bredd på 80 cm, en längd på 120 cm och en höjd på 75 cm. Perfekt för mindre utrymmen. Stolarna är också tillverkade i vitt trä och har en bekväm och ergonomisk design. De är perfekt för att sitta och njuta av en god måltid tillsammans med familj och vänner.
Med fyra sittplatser är det tillräckligt med utrymme för hela familjen. Pontus-serien kännetecknas av en skandinavisk stil och ett naturligt utseende. Det är en perfekt kombination av funktionalitet och design. Skandinavisk stil!
Med fyra sittplatser är det tillräckligt med utrymme för hela familjen. Pontus-serien kännetecknas av en skandinavisk stil och ett naturligt utseende. Det är en perfekt kombination av funktionalitet och design. Skandinavisk stil!
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 578657 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 53 cm |
| Höjd | 93 cm |
| Diameter | 100 cm |
| Djup | 61 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Pelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 61 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |