






Matgrupp Basic HomePontus Rektangulärt Matbord 120 cm med 4 Ludvig Matstol
Rek. pris 7 199 kr
!
5 199 kr
30 dagars prisgaranti

Pontus Rektangulärt Matbord 120 cm med 4 Ludvig Matstol
5 199 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Pontus med 4 Ludvig-stolar. En elegant och stilren matgrupp som kommer att ge ditt hem en retro touch. Matgruppen består av ett rektangulärt bord och fyra bekväma stolar. Bordet har en vit färg och är tillverkat i trä, vilket ger det en naturlig och tidlös look.
Det är 80 cm brett, 120 cm långt och 75 cm högt, vilket gör det perfekt för mindre utrymmen. Stolarna är bekväma att sitta på och ger en skön känsla under måltiden. Matgruppen har totalt fyra sittplatser, vilket gör den perfekt för mindre familjer eller mindre utrymmen. Med Pontus får du en elegant och stilren matgrupp som passar perfekt in i ditt hem. Retro touchen ger en unik och personlig känsla till ditt matrum.
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 578700 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 53 cm |
| Höjd | 93 cm |
| Diameter | 100 cm |
| Djup | 61 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Pelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 61 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |