






Matgrupp Basic HomePontus Rektangulärt Matbord 120 cm med 4 Pelle Matstol
Rek. pris 6 999 kr
!
4 999 kr
30 dagars prisgaranti

Pontus Rektangulärt Matbord 120 cm med 4 Pelle Matstol
4 999 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Matgrupp Pontus med 4 Pelle-stolar. En stilfull och retroinspirerad matgrupp som ger ditt hem en elegant touch. Med sin rektangulära form och ljusa färg passar den perfekt in i de flesta inredningsstilar.
Bordet är 120x80x75 cm, vilket ger tillräckligt med utrymme för fyra personer att sitta bekvämt. Matgruppen levereras med fyra Pelle-stolar i matchande beige färg. Stolarna har en bekväm sits och ryggstöd i tyg, vilket ger extra komfort under långa middagar. Perfekt för mindre utrymmen där du inte behöver extra sittplatser.
Egenskaper
| Varumärke | Basic Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 578698 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 53 cm |
| Höjd | 93 cm |
| Diameter | 100 cm |
| Djup | 61 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Pelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 61 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |