
Matgrupp BloomingtonLyon Runt Matbord 150 cm med 4 Viktoria Matstol
Rek. pris 13 999 kr
!
fr.10 999 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Lyon med 4 Viktoria-stolar. Detta vackra matbord och matstolssats är perfekt för att skapa en elegant och inbjudande atmosfär i ditt hem. Med sin runda form och vackra brunfärgade trämaterial ger Lyon matbord en tidlös och klassisk touch till ditt matrum. Tillsammans med stolarna klädda i mjuk sammet får du en bekväm och stilfull matgrupp för fyra personer.
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp Lyon med 4 Viktoria-stolar. Detta vackra matbord och matstolssats är perfekt för att skapa en elegant och inbjudande atmosfär i ditt hem. Med sin runda form och vackra brunfärgade trämaterial ger Lyon matbord en tidlös och klassisk touch till ditt matrum. Tillsammans med stolarna klädda i mjuk sammet får du en bekväm och stilfull matgrupp för fyra personer.
Skötselråd
Torka av med en lätt fuktad trasa.
Matbord
- Höjd: 78 cm
- Diameter: 150 cm
- Bordsskiva: Vaxbehandlad återvunnen alm
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
- Utseende: Vintage
- Stil: Rustik
Matstol
- Höjd: 92 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Ryggstödets höjd: 48 cm
- Sittdjup: 44 cm
- Bredd: 54.5 cm
- Längd: 55 cm
- Djup: 55 cm
- Sitthöjd: 48 cm
- Material ben: Trä
- Sitsmaterial: Sammet
- Stapelbar: Nej
- Stil: Lantligt
- Maxvikt: 110 kg
- Certifikat: OEKO-TEX® STANDARD 100
Torka av med en lätt fuktad trasa.
Matbord
- Höjd: 78 cm
- Diameter: 150 cm
- Bordsskiva: Vaxbehandlad återvunnen alm
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
- Utseende: Vintage
- Stil: Rustik
Matstol
- Höjd: 92 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Ryggstödets höjd: 48 cm
- Sittdjup: 44 cm
- Bredd: 54.5 cm
- Längd: 55 cm
- Djup: 55 cm
- Sitthöjd: 48 cm
- Material ben: Trä
- Sitsmaterial: Sammet
- Stapelbar: Nej
- Stil: Lantligt
- Maxvikt: 110 kg
- Certifikat: OEKO-TEX® STANDARD 100
Egenskaper
| Varumärke | Bloomington |
|---|---|
| Färg | Beige, Brun, Grön, Mörkgrå |
| Bredd | 61, 54,5 cm |
| Höjd | 78, 92 cm |
| Diameter | 150 cm |
| Djup | 55 cm |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Lyon |
| Antal Stolar | 4 |
| Form bord | Runt |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 48, 49 cm |
| Sittbredd | 48 cm |