Beskrivning
Matstol
- Höjd: 95 cm
- Ryggstöd: 45 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Bredd: 50 cm
- Längd: 53 cm
- Djup: 60 cm
- Sitthöjd: 50 cm
- Sitsmaterial: Tyg
Matbord
- Höjd: 76 cm
- Avstånd mellan ben: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 180 cm
- Antal sittplatser: 6
- Material bordsskiva: MDF
- Material stomme: MDF
- Behandling: Högglans
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
- Höjd: 95 cm
- Ryggstöd: 45 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Bredd: 50 cm
- Längd: 53 cm
- Djup: 60 cm
- Sitthöjd: 50 cm
- Sitsmaterial: Tyg
Matbord
- Höjd: 76 cm
- Avstånd mellan ben: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 180 cm
- Antal sittplatser: 6
- Material bordsskiva: MDF
- Material stomme: MDF
- Behandling: Högglans
- Utdragbar skiva: Nej
- Förlängningsbart: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Concept 55 |
|---|---|
| Art.Nr. | 1387957 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Djup | 60 cm |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Cibus |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |











