






Matgrupp Concept 55Ratliff Rektangulärt Matbord 180-220 cm Förlängningsbart med 6 Cibus Matstol
Rek. pris 9 999 kr
!
8 999 kr
30 dagars prisgaranti

Ratliff Rektangulärt Matbord 180-220 cm Förlängningsbart med 6 Cibus Matstol
8 999 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Matgrupp Ratliff med Cibus-stolar. En modern och stilfull matplats som passar in i de allra flesta hem. Tack vare den praktiska iläggsskivan får ni plats med fler runt bordet. Den högblanka ytan är lättskött och underredet är centrerat i mitten av bordet, vilket gör det enkelt att komma åt med dammsugaren.
Varumärke
Beskrivning
Matgrupp Ratliff med Cibus-stolar. En modern och stilfull matplats som passar in i de allra flesta hem. Tack vare den praktiska iläggsskivan får ni plats med fler runt bordet. Den högblanka ytan är lättskött och underredet är centrerat i mitten av bordet, vilket gör det enkelt att komma åt med dammsugaren.
Det moderna formspråket har en karisma som gör bordet till ett iögonfallande inslag i din inredning. Matgruppen är förlängningsbar och har en modern stil som passar i de flesta hem. Stolarna heter Cibus och är ett solklart val för det moderna, minimalistiska hemmet. Både bordet och stolarna är otroligt lättskötta.
Matgrupp Ratliff med Cibus-stolar är en snygg kombination tack vare bådas moderna design. Cibus-stolen har ett lätt gung som ger en extra behaglig sittkomfort. Här sitter du bekvämt under dagens alla måltider!
Matgrupp Ratliff med Cibus-stolar är en snygg kombination tack vare bådas moderna design. Cibus-stolen har ett lätt gung som ger en extra behaglig sittkomfort. Här sitter du bekvämt under dagens alla måltider!
Egenskaper
| Varumärke | Concept 55 |
|---|---|
| Art.Nr. | 663448 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Djup | 59 cm |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Ratliff |
| Antal Stolar | 6 |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Ja |
| Sittbredd | 44 cm |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |